PLOEGEN

U6 2017

KFC MEERLE HEEFT DE VOLGENDE PLOEGEN:

- U6

Trainer : Jos Van Den Bogerd

v.d.bogerd@telenet.be

0474 89 64 25

- U7

Trainers: Gert Kinschots

gertkiche@hotmail.com

0472 92 88 27

 

Moustafa Marouf

moustafa_marouf@Hotmail.com

0031 651 440 764

- U8

Trainer :Koen Laurijssen

koen.lauryssen01@telenet.be

0498 81 35 81

- U9

Trainer : Chris-Jan Broos

Angelina.cj@telenet.be

0031 628 27 97 51

Afgevraardigde : Kurt Brosens

kurt.brosens@telenet.be

03 297 77 96

 

- U10

Trainer : Mark Beterams

mark.beterams@telenet.be

0031 627081992

Afgevaardigde : Johan Buijks

johan.buijks@live.com

- U11

Trainer : Bart Aerts

bart@digi-art.be

0477 79 99 96

Afgevaardigde : Andy Laurijssen

lauryssen.goossens@telenet.be

03 655 47 74

0476 47 94 99

Sandra Goossens

lauryssen.goossens@telenet.be

03 655 47 74

 

- U13 :

Trainer : Chris-Jan Broos

Angelina.cj@telenet.be

0031 628 27 97 51

Afgevaardigde : Andy Laurijssen

lauryssen.goossens@telenet.be

03 655 47 74

0476 47 94 99

Sandra Goossens

lauryssen.goossens@telenet.be

03 655 47 74

 

- U15 :

Trainer : Francois Verheijen

verheijen.francois@hotmail.com

0031 627 855 349

Afgevaardigde : Willy Jespers

willy.jespers10@gmail.com

0494 98 07 75

 

 

- U17

Trainer : Roel Jacobs

roeljacobs2@Hotmail.com

0479 38 04 47

Afgevaardigde : Gert Van Bavel

gert@gebroedersvanbavel.be

0495 23 19 33

- RESERVE B

Trainers :

Dirk Hendrickx

dirk.Hendrickx@gmail.com

0475 98 78 00

Dieter Van Bavel

dieter_v_b@Hotmail.com

0474 60 01 53

Afgevaardigden

Frank Michielsen

frank.cindy@skynet.be

0478 35 45 72

Peter Snijders

0478 56 71 02

 

- RESERVE A

Trainer : Ivo Martens

martens.ivo@telenet.be

0474 66 76 13

Afgevaardigde : Gert Van Bavel

gert@gebroedersvanbavel.be

0495 23 19 33

 

- EERSTE PLOEG

Trainer : Peter Van Bavel

piet@gebroedersvanbavel.be

0496 23 19 30

Afegevaardigde:

Frans Boudewijns

frans.Boudewijns@telenet.be

0494 70 06 49

- VETERANEN :

Aanspreekpunten :

Francois Verhijen

verheijen.francois@hotmail.com

0031 627 855 349

Erwin Pijpers

erwin.pijpers@telenet.be

0472 25 22 39

U9 2017

U15 2017

Get in touch:

Copyright @ All Rights Reserved.