BESTUUR

KFC Meerle werd opgericht in 1937 en heeft gespeeld in tweede t/m vierde provinciale.

Momenteel speelt Meerle in derde provinciale A.

 

KFC Meerle heeft een hoofdbestuur en een jeugdbestuur.

Het hoofdbestuur bestaat uit:

Naam (functie):

tel. nr.:

gsm:

email:

Jan Verheyen ( voorzitter )

 

0499 29 28 24

verheyen-jan@skynet.be

Karel Vervoort (gc / secretaris)

03/315 78 22

0485 36 41 85

charlesvervoort@hotmail.be

Van Boxel Jan ( jeugdbestuur )

0495 24 84 33

info@janvanboxel.be

Adriaensen Jules

03/315.80.47

0471 52 20 59

jules.adriaensen@telenet.be

Boudewijns Frans

03/315 72 43

0494 70 06 49

frans.boudewijns@telenet.be

De Bie Louis

03/315 72 91

0495 29 77 71

Louis.De.Bie2@telenet.be

Jansen Alois

03/315 73 81

0495 45 52 49

 

Verbreuken Jack

03/315 80 65

 

jackverbreuken@hotmail.com

Van Bavel Willy

03/315 71 00

0495 22 71 00

willyvanbavel@hotmail.com

Kox Paul ( jeugdbestuur )

 

0476 24 46 61

Paul.Kox@Verz.KBC.be

Pijpers Erwin ( jeugdbestuur )

03/290 81 05

0472 25 22 39

erwin.pijpers@telenet.be

Van Bavel Dirk ( jeugdbestuur )

03/315 09 99

0497 44 19 29

kalinka.gladinez@telenet.be

Het hoofdbestuur van KFC Meerle

Staande van links naar rechts

Dirk Van Bavel, Erwin Pijpers, Willy Van Bavel, Jac Verbreuken, Louis De Bie,

Paul Kox, Karel Vervoort

Zittend van links naar rechts

Alois Jansen, August Desmedt,Jan Verheyen, Jules Adriaensen, Frans Boudewijns

Get in touch:

Copyright @ All Rights Reserved.